Svet-Stranek.cz
Pražský krysařík
CHS Leterufi

Artemis Austrind:Pražský krysařík

Artemis Austrind

ARTEMIS AUSTRIND nar.2.3.2010

NReg/PK/3516/10/13

24/2,3/I/A1/E3/F3/L2/M7/O5

21.3.2011- pately 0/0 DNA profil-ANO

m.KRÁSKA u TŘETÍHO JEZU -černá s pálením,VN1,V3,V4
o.ATÝSEK DAR MINULOSTI -černá s pálením,Grandšampion


Ahoj jmenuji se ARTEMIS a panička mi říká ARTÝ. Narodila jsem se 2.3.2010.
V jejich domácnosti nikdy nechyběl pes. Moje panička je totiž milovnicí psů, doma měla hodnou a oddanou fenku pražského krysaříka Dianku z Mokerských struh, které pořídila kamarádku Jackinu, ale ta se projevila jako trochu nedůtklivá a ne moc kamarádská parťačka.
Dianka byla podle vyprávění paničky moc hezká, ale štěňátka neměla. Ve dvanácti letech bohužel moc dobře neslyšela a přejelo ji couvající auto. No a panička se moc trápila a vzpomínala na Dianku a proto padlo rozhodnutí, že si musí pořídit novou krysaří společnici.
Netrvalo dlouho a panička mě uvidela v inzerátu a rozjeli se za mnou. Panička mi vyprávěla, že to byla láska na první pohled, no a to můžu potvrdit i já. Když si pro mě za 14 dnů definitivně přijeli, byla to neděle 24.4.2010, hned jsem je poznala a běžela k nim a vítala je prostě jsem si je vybrala. Potom se mi trochu stýskalo, po sestřičkách,po mamince, moc jsem nevěděla co se děje a kam vůbec jedu tím velkým autem. To jsem nevěděla, že jedeme až na Šumavu, kde je teď můj domov a začíná mi krásný život.
Začali jsme jezdit na výstavy,ale trochu jsem se bála - tolik psů a lidí.
Zase někam jedeme autem, docela daleko, panička se vítá s jinou milou paničkou a a teď ho už vidím - ženich a fešák jmenuje se Čipík a panička mu říká Bedříšek. Už něco tuším,že se bude dít a taky že dělo. Teď mám tlusté bříško, panička mě pořád prohlíží, je trošku vyplašená, mě je taky trochu šoufl, ale spoléhám na své instinkty, určitě budu vedět co a jak. Na ultrazvuku - bylo to studené - paní doktorka zjistila asi 3 štěňátka, no uvidíme. Už aby to bylo.
návštěvníků stránky
celkem60 136
tento týden88
dnes3